Adobe Premiere Pro

پریمیر پرو چیست؟

آموزش صفر تا صد پریمیر پرو

پریمیر پرو چیست؟با مقاله آموزش صفر تا صد پریمیر پرو با شما همراه هستیم تا پریمیر پرو را کاملا رایگان و با خواندن مقاله های سایت ما میتوانید بر Adobe Premiere Pro مسلط شوید.ادوبی پریمیر پرو یک نرم افزار کاربردی است که به طور گسترده برای ویرایش ویدیو در سیستم عامل های مک و ویندوزی استفاده میشود. پریمیر پرو برای ویرایش فیلم ها، تبلیغات وسایر فیلم ها، تلویزیون و فیلم های آنلاین استفاده میشود.پریمیر پرو یک نرم افزار جامع برای ویرایش فیلم است و به عنوان بخشی از مجموعه برنامه های ادوبی کریتیو کلود نیز در دسترس است.پریمیر پرو اغلب همراه با افترافکت و فتوشاپ در پروژه های خلاقانه استفاده میشود.
پریمیر پرو چه کاری میکند؟

پریمیر پرو چیست؟پریمیر پرو میتواند برای همهکار های معمول ویرایش ویدیو مورد نیاز، برای تولید ویدیو با کیفیت پخش بالا مورد استفاده قرار گیرد. پریمیر پرو می تواند برای وارد کردن ویدئو ، صدا و گرافیک استفاده شود ، و برای ایجاد نسخه های جدید ، ویرایش شده ویدئو که می تواند به متوسط ​​و قالب لازم برای توزیع صادر شود ، استفاده می شود.هنگام ایجاد فیلم با استفاده از پریمیر پرو فیم ها و تصصاویر ثابت مختلف میتوانند با هم ویرایش شوند. عنوان ها را می توان به فیلم ها اضافه کرد و فیلترها را می توان به همراه افکت های دیگر اعمال کرد.

برای یادگیری صفر تا صد ایلوستریتور بر روی لینک کلیک کنید

چه کسی از پریمیر پرو استفاده میکند؟

پریمیر پرو توسط شرکت های تولید کننده ویدیو،ایستگاه های خبری،متخصصان بازاریابی و شرکت های طراحی استفاده میشود.افرادی که در نقش هایی مانند ویراستار ویدیو،مدیران تولید،مدیران بازاریابی و طراحانچندرسانه ای کار میکنند همه از پریمیر پرو برای ایجاد و ویرایش محتوای ویدیویی استفاده میکنند.پریمیر پرو توسط شرکت توسعه نرم افزار ادوبی سیستم ساخته شده است.

تاریخچه پریمیر پرو

ادوب پریمیر پرو در سال 1991 برای سیستم عامل مک معرفی شد.پریمیر یکی از اولین سیستم های ویرایش غیر خطی مبتنی بر رایانه بود.نام پریمیر پرو در سال 2003 معرفی شد و برای تمام نسخه های بعدی استفاده شده است.اولین نسخه پریمیر پرو دارای چندین نام بود، از پریمیر پرو 1 تا پریمیر پرو7.

امیرحسین قنبری

امیر حسین قنبری هستم گرافیست و برنامه هایی که به طور تخصصی در این مدت با اون ها کار کردم و در اون ها تخصص دارم برنامه هایی چون افترافکت،پریمیر،موهو،فتوشاپ و ایلستریتور هستند که سازنده یک طراح گرافیک کامل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا