سئو

لینک سازی داخلی سئو-مرور کلی و نکات مفید

لینک سازی داخلی سئو

لینک های داخلی بخش مهمی از یک استراتژی سئو موفق هستند. این لینک بین دو صفحه در یک وب سایت است. این پیوندها به فرآیند ناوبری برای کاربران کمک می کند. این اطلاعات در مورد نحوه عملکرد وب سایت شما به خزنده های موتور جستجو ارائه می دهد. آنها رتبه شما را در نتایج جستجوی گوگل افزایش می دهند. موتورهای جستجو و کاربران می توانند محتوا را به راحتی پیدا کنند. پیوندهای داخلی به صفحات یک وب سایت اشاره می کنند. هرچه بیشتر اشاره کند، برای موتورهای جستجو اهمیت بیشتری دارد.

لینک بیلدینگ

چگونه محتوای خود را برای سئو بهینه کنیم؟

سپس باید بدانید که پیوندهای داخلی چگونه کار می کنند، کجا آنها را قرار دهید. بهبود ساختار لینک داخلی و تجزیه و تحلیل های مختلف بخشی از بهینه سازی در صفحه است. ساختار لینک داخلی برای سئو ضروری است. به این دلیل است که معماری سایت را ایجاد می کند. این نقش اساسی در بهبود ارزش لینک ایفا می کند.

این یک طراحی سایت ساده است که ساختار منطقی وب سایت را حفظ می کند. با اجازه دادن به خزنده‌های موتورهای جستجو برای فهرست‌بندی محتوای بیشتر، شانس شما را برای رتبه‌بندی بالا افزایش می‌دهد.

به طور خلاصه، اجازه دهید به هدف و هدف پیوندهای داخلی نگاه کنیم:

 • کمک به ناوبری وب سایت؛
 • معماری وب سایت را تعریف می کند.
 • قدرت رتبه بندی سایت را تعیین می کند.

مزایای PBX مجازی Ringostat

 • اتصال شماره ها در قالب SIP – از شماره های چند کاناله هر شهر، کشور و ارائه دهنده استفاده کنید.
 • توزیع انعطاف‌پذیر تماس‌های ورودی — از سناریوهای مختلف پردازش تماس در ساعات کاری و آخر هفته‌ها استفاده کنید، همچنین می‌توانید انتقال تماس را به تلفن‌های همراه تنظیم کنید تا همیشه در تماس باشید.
 • توزیع انعطاف پذیر تماس های خروجی — قوانینی را تنظیم کنید که از طریق آن شماره ها/ارائه دهندگان تماس برقرار کنند.
 • پردازش تماس راحت — با یک کلیک در مرورگر کروم تماس بگیرید و بپذیرید، حتی قبل از پاسخ دادن، با استفاده از برنامه افزودنی تلفن هوشمند Ringostat که بخشی از PBX مجازی Ringostat است، اطلاعاتی را درباره مشتری کشف کنید.
 • حداقل تماس های از دست رفته – دریافت گزارش ها و اعلان های دقیق در مورد درخواست های از دست رفته از طریق ایمیل یا از طریق پیامک، ویژگی «صف تماس» برای توزیع حجم کاری بین نمایندگان فروش.
 • ادغام های آماده با سیستم های CRM محبوب و سایر خدمات.
سکو

ادامه مطلب

4 دلیل برای اینکه لینک سازی داخلی برای سئو خوب است

به گوگل کمک می کند تا سایت شما را فهرست کند

موتورهای جستجو تمام صفحات مهم وب سایت را پیدا و فهرست می کنند. لینک سازی داخلی نقش مهمی در ایجاد سلسله مراتب وب سایت دارد. این به شما امکان می دهد تلاش های سئوی خود را افزایش دهید. برای تجربه کاربر و خزنده های موتور جستجو مهم است. این یکی از بهترین راه‌ها برای گوگل برای درک زمینه صفحات جداگانه در یک سایت است. 

یک پیوند داخلی قوی، یافتن محتوای جدید و انتشار را برای خزنده‌های گوگل آسان می‌کند. ربات های گوگل به طور منظم وب سایت را برای محتوای تازه و جذاب می خزند. خزیدن و نمایه سازی بهبود یافته می تواند سئوی شما را تقویت کند. 

درآمد بک لینک را افزایش می دهد

یک ساختار پیوند داخلی محکم بسازید. این کار قابلیت استفاده کلی وب سایت شما را افزایش می دهد. این یک راه عالی برای ایجاد پیوند با استفاده از متن لنگر ترجیحی است. این به شما کمک می کند تا پتانسیل کسب لینک صفحات داخلی را افزایش دهید. این به ساخت بک لینک های با کیفیت و افزایش سئو کمک می کند.

برای مثال رینگوستات با پیوند داخلی مناسب، هزاران بک لینک را به طور طبیعی از سایر وب سایت ها به دست آورده است.

بک لینک ها

همانطور که به کسب بک لینک های اضافی ادامه می دهید، به شما کمک می کند در صفحه نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری کسب کنید. به این دلیل است که موتورهای جستجو استنباط می کنند که وب سایت دارای محتوای ارزشمند و روشنگری است. 

پیوند داخلی با متن لنگر بهینه شده برای سئو خوب است

برای برنامه ریزی دقیق نحوه استفاده بهینه از پیوندهای متنی به نفع خود وقت بگذارید. با افزودن کلمات کلیدی به فرآیند پیوند، به بهبود ارزش پیوند کمک می کند. به روز رسانی انکر تکست لینک های داخلی مناسب به افزایش تلاش های سئو کمک می کند.

بنر رینگوستات


متن لنگر که به خوبی با محتوای کلی جریان دارد بهترین گزینه است. برای بهینه‌سازی بهتر، گزینه‌ای برای متنوع کردن متن‌های انکر تا جایی که ممکن است دارید. این به شما امکان می‌دهد تا برای رتبه‌بندی بهتر، انواع کلیدهای کلیدی طولانی‌تر را انتخاب کنید. ایجاد لینک داخلی با انکر تکست ارزش لینک های داخلی را افزایش می دهد.

به کاربران شما ارزش می دهد

لینک سازی داخلی برای کاربران مفید است. لینک سازی داخلی در یک سایت ارزش هر محتوا را افزایش می دهد. کاربران را به اطلاعات مرتبط و روشنگر هدایت می کند. این به شما کمک می کند تا کاربران خود را برای مدت طولانی تری در سایت خود نگه دارید. با استفاده از لینک سازی داخلی به افزایش اعتماد و اعتبار آنها کمک می کند. 

پیوند داخلی باعث افزایش بازدید از صفحه می شود. اگر محتوای مرتبطی را به بینندگان خود ارائه دهید، احتمالاً مقالات بیشتری را مطالعه خواهند کرد. این به کاربران کمک می کند تا در سراسر وب سایت حرکت کنند. 

متن های لنگر شما، همراه با محتوای مرتبط، به احتمال زیاد خوانندگان شما را مورد توجه قرار می دهند. این به آنها کمک می کند تا به صفحاتی با اطلاعات روشنگر هدایت شوند.

اهمیت پیوند داخلی

به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی حرکت کنند

این به استفاده از پیوندهای کاربر پسند که به راحتی پیدا می شوند و برای پیوند دادن صفحه اصلی شما بی نظم هستند کمک می کند. پوشش داخلی تجربه ناوبری آسان را برای کاربران فراهم می کند. پیدا کردن صفحاتی که می خواهید آنها بسیار مرتبط هستند را برای کاربران آسان تر می کند. به عنوان صاحب سایت، می توانید تجربه ناوبری را برای کاربران طراحی کنید. 

ربط دادن

بینندگان برای سوالات شخصی خود از وب سایت شما بازدید می کنند. موتورهای جستجو از وب سایت هایی با محتوای بسیار مرتبط قدردانی می کنند. این به تقویت تلاش های SEO شما کمک می کند. 

پیمایش کاربران به صفحات مرتبط تر در دامنه شما می تواند نمای کلی صفحه شما را افزایش دهد. می توانید پیوندهای متنی را نیز اضافه کنید. استراتژی های سئوی شما را تقویت می کند. در صورت استفاده صحیح، چنین پیوندهایی می توانند مزیت بزرگی برای بهینه سازی سایت باشند. 

معماری یا سلسله مراتب وب سایت را ایجاد می کند

ساختار سایت و لینک سازی داخلی عناصر اصلی استراتژی سئو هستند. درک اینکه چگونه ساختار سایت می تواند عملکرد جستجوی ارگانیک را افزایش دهد، مهم است. 

یکی از عناصر حیاتی ساخت یک ساختار منطقی سایت، لینک های داخلی است. پیوندهای داخلی به شناسایی صفحه کمک می کنند. هم به کاربران و هم به موتورهای جستجو کمک می کند. این به جریان ارزشی که یک صفحه باید ایجاد کند کمک می کند. معماری وب سایت به نحوه سازماندهی ساختار وب سایت خود اشاره دارد. یک وب سایت با ساختار خوب تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهد. 

معماری یا سلسله مراتب وب سایت را ایجاد می کند

منبع: Myntra

داشتن پیوند داخلی استراتژیک یک مزیت بزرگ است. این به ایجاد یک سلسله مراتب یا معماری عالی از وب سایت کمک می کند. ایجاد یک ساختار خوب برنامه ریزی شده برای سایت شما مهم است زیرا شما در حال ایجاد یک پایه قوی تر هستید.

ارزش لینک را در سراسر وب سایت ها پخش می کند

هنگامی که وب سایت شما پیوندی به صفحه اصلی دریافت می کند، ارزش پیوند به صفحات داخلی منتقل می شود. آب لینک است. لینک سازی داخلی قدرت سایت را به صفحات داخلی گسترش می دهد.

ارزش لینک را در سراسر وب سایت ها پخش می کند

به رتبه بالاتر در صفحه نتایج موتور جستجو کمک می کند. هرچه ساختار وب سایت سازمان یافته تر باشد، سایت در نتایج جستجو عملکرد بهتری خواهد داشت. 

آب لینک از عناصر مختلفی تشکیل شده است. این شامل ارزش، ارتباط موضوع، و معتبر بودن صفحه است. سیگنال های مختلفی ارسال می کند. این به موتورهای جستجو کمک می کند تا رتبه صفحه را ارزیابی و تعیین کنند. یاد بگیرید که ارزش لینک را کنترل کنید تا تلاش های سئوی خود را افزایش دهید.

خوانندگان را در وب سایت خود نگه دارید

لینک های داخلی به کاهش نرخ پرش کمک می کنند. زمان را در سایت بهبود می بخشد. می تواند نرخ پرش را کاهش دهد . نرخ پرش به بیننده ای اطلاق می شود که پس از مشاهده یک صفحه، وب سایت را ترک می کند. 

شما می توانید نرخ پرش پایین را هدف قرار دهید. در صورتی که محتوایی که به صورت داخلی پیوند داده شده است، ارزش خوبی داشته باشد یا بیننده را حفظ کند، می تواند اتفاق بیفتد.

خوانندگان را در وب سایت خود نگه دارید

حفظ بازدیدکنندگان برای مدت طولانی‌تر می‌تواند تأثیر زیادی بر رتبه‌بندی شما داشته باشد. طبق منابع، 70 درصد بازدیدکنندگان از توصیه‌های داخلی برای رفتن به مقصد بعدی استفاده می‌کنند. محتوای با کیفیت خوب ارائه دهید و به مخاطبان خود آموزش دهید. 

نرخ پرش یک عدد مهم است زیرا تاثیر زیادی بر رتبه بندی دارد. مهمتر از همه، هدف از پیوند داخلی، نگه داشتن خوانندگان شما در سایت است. 

به گوگل کمک کنید تا سایت شما را به راحتی بخزد

ایجاد یک معماری داخلی قوی و هوشمند از وب سایت به خزنده ها کمک می کند تا نمایه سازی را به طور موثر انجام دهند. موتورهای جستجو از وب سایت های ما بازدید می کنند و پیوندها و صفحاتی را دنبال می کنند که به راحتی ایندکس می شوند. ساختن یک معماری داخلی جامد به ربات ها کمک می کند تا صفحات عمیق تری پیدا کنند.

پیوندهای داخلی به صفحات دیگر کمک می کند و به شما کمک می کند رتبه بالاتری کسب کنید. این پیوندها به خزنده ها کمک می کند تا به راحتی پیمایش کنند و صفحات مهم تر را تشخیص دهند.

به گوگل کمک کنید تا سایت شما را به راحتی بخزد

آنها به ربات های موتورهای جستجو کمک می کنند تا صفحات را پیدا کرده و فهرست بندی کنند. لینک سازی داخلی تجربه بهتری برای ایندکس کردن و خزیدن برای موتورهای جستجو ایجاد می کند. هر چه خزیدن آسان تر باشد، سایت بهتر رتبه بندی را ارتقا می دهد. 

کاربران را به سمت تبدیل سوق دهید

پیوند داخلی به بهبود ناوبری کاربر کمک می کند. در نهایت مخاطبان هدف شما را به سمت فروش سوق می دهد. با محتوای مرتبط، می‌توانید مخاطبان خود را عمیق‌تر وارد قیف کنید و تبدیل‌ها را افزایش دهید. اگر محتوا قانع کننده است و CTA ها قدرتمند هستند، می توانید تبدیل ها را افزایش دهید. مخاطب از آگاهی اولیه به سمت تبدیل شدن به سرنخ و مشتری حرکت می کند.

لینک سازی داخلی ارزش سئو بیشتری را فراهم می کند. هرچه بازدیدکنندگان بیشتری را بتوانید به یک صفحه با تبدیل بالا هدایت کنید، تبدیل های بیشتری خواهید داشت. محتوا را برای جستجوهای مناسب بهینه کنید. پیوند داخلی می تواند مخاطب را به سمت وب سایت یا صفحه شما سوق دهد. این به افزایش یا افزایش تبدیل کمک می کند. 

پیوند داخلی، لینک بیلدینگ را تکمیل خواهد کرد

شما کنترل کاملی بر پیوند داخلی دارید. می‌توانید به متن‌های لنگر، کیفیت صفحه، پیوندها و مکان صفحه فرود تسلط پیدا کنید. شما می توانید تعیین کنید که از کدام کلمات کلیدی لنگرهای درون متنی استفاده کنید. شما می توانید دقیقاً صفحاتی را که لینک صادر می کنند انتخاب کنید.

شما بر اعتبار وب سایت کنترل دارید. این فرآیند انتخاب صفحات هدف را با توجه به هر کلمه کلیدی آسان می کند. این امر درک سایت شما را توسط موتورهای جستجو افزایش می دهد و رتبه بندی را بهبود می بخشد. این اختیار را به شما می دهد که صفحاتی را که می خواهید تقویت کنید انتخاب کنید. 

با قرار دادن پیشنهادهای کلیدی مرتبط، اکثر وب سایت های تجارت الکترونیکی می توانند دید وب سایت خود را توسط موتورهای جستجو بهبود بخشند. شما می توانید بسیاری از لینک های داخلی مطابق با درخواست کاربر ایجاد کنید. ROI پیوند داخلی بالا است.

نحوه انجام پیوند داخلی: نکات و استراتژی ها

متن لنگر مربوطه را اضافه کنید 

از متن لنگر غنی از کلمات کلیدی استفاده کنید. موتورهای جستجو از Anchor Text استفاده می کنند تا بفهمند صفحه پیوند دهنده شما در مورد چیست. داشتن متن لنگر خوب و مرتبط برای پیوندهای داخلی ضروری است. این یک فرصت عالی برای صفحه شما برای رتبه بالاتر برای کلمات کلیدی مرتبط است.

موتورهای جستجو روی اولین لینک صفحه حساب می کنند. برای عملکرد بهتر باید خوب و غنی از کلمات کلیدی با متن مرتبط باشد. برای یک تجربه ناوبری بهتر به صفحاتی که بیشترین تبدیل را دارند، باید مطمئن شوید که پیوندهای شما در بالای صفحه شما قرار می گیرند. 

متن لنگر مربوطه را اضافه کنید

این لینک ها به کاربران کمک می کند تا مدت بیشتری در سایت شما بمانند و نرخ پرش شما را کاهش دهند. این به موتورهای جستجو می گوید که محتوای شما مرتبط است و رتبه شما را افزایش می دهد. بهترین استراتژی استفاده از لینک های داخلی در جایی است که احساس می کنند طبیعی و ضروری هستند. از متن لنگر منحصر به فرد و مرتبط برای بهبود رتبه بندی استفاده کنید.

محتوای مرتبط ایجاد کنید

اولین قدم برای یک استراتژی پیوند داخلی خوب، یک استراتژی بازاریابی محتوای قاتل است. وقتی محتوای زیادی ایجاد می کنید، محتوای قابل پیوند زیادی خواهید داشت. هنگام انتخاب خود، روی کلمات کلیدی که حجم جستجوی بالایی دارند تمرکز کنید.

با فرصت های پیوند داخلی، می توانید از کلمات کلیدی طولانی برای بهبود رتبه بندی استفاده کنید. می توانید از ابزارهایی مانند keywordtool.io یا longtail pro برای یافتن کلمات کلیدی طولانی استفاده کنید.

keywordtool.io یا longtail pro

کلمات کلیدی خود را هوشمندانه انتخاب کنید. این یک راه عالی برای بهبود لینک سازی شما است. می توانید برای رتبه بالاتر در موتورهای جستجو و بهبود ترافیک، پیوندهایی به صفحات یا مقالات اضافه کنید. برای رتبه بندی بهتر، نقشه کلمات کلیدی را برای پیوند داخلی بسازید. 

روش‌های مختلفی برای ارزشمند کردن جستجوی شما وجود دارد. برای بهبود تلاش‌های سئو و استراتژی‌های پیوند داخلی بهتر، کلمات کلیدی را انتخاب کنید که رتبه بالاتری دارند. 

مقالات قدیمی را با پیوندهای داخلی جدید به روز کنید

به روز رسانی محتوای قدیمی همراه با لینک سازی داخلی، بیشترین قدرت و مزیت را برای رتبه بندی بهتر به شما می دهد. وقتی محتوای قدیمی را به روز می کنید، رتبه شما را افزایش می دهد. هنگامی که محتوا به روز می شود، خزنده های Google دوباره آن را می بینند، آن را فهرست می کنند و رتبه بندی را در صفحه نتایج موتور جستجو افزایش می دهند.

پیشنهاد می کنیم مطالب خود را مرتباً به روز کنید. 

مقالات قدیمی را با پیوندهای داخلی جدید به روز کنید

منبع: Orbit Media

می توانید یک پاراگراف جدید اضافه کنید که به روز رسانی جدید خود را توضیح دهد. هر پاراگراف اضافی می تواند به روز رسانی های جدید را توضیح دهد. این یک استراتژی پیوند داخلی مفید است. برای افزودن لینک های جدید و مرتبط، پست های قدیمی را بازخوانی کنید.

محتوای قدیمی دارای ارزش است و به روز رسانی آنها مفید است. این یک رتبه بندی قابل اندازه گیری و افزایش ترافیک را ارائه می دهد.

از موتورهای جستجو برای یافتن لینک های داخلی مرتبط استفاده کنید

یکی از تکنیک‌های یافتن فرصت‌های پیوند داخلی مرتبط، استفاده از گزینه‌های جستجوی سایت گوگل است. به شناسایی محتوای مرتبط مختلف در سایت کمک می کند. شما می توانید صفحات مختلف را ویرایش کنید تا پیوندی به یک صفحه جدید نیز اضافه کنید. این به موتورهای جستجو کمک می کند تا صفحات را کشف و فهرست کنند.

به Google.com بروید و کلمه کلیدی site:yourdomain.com را تایپ کنید

به عنوان مثال به این اسکرین شات نگاه کنید.

از موتورهای جستجو برای یافتن لینک های داخلی مرتبط استفاده کنید

در جایی که منطقی است پیوندهایی اضافه کنید. برای شناسایی لینک های مناسب و مرتبط می توانید از افزونه های وردپرس استفاده کنید . از پیوندهایی استفاده کنید که برای خواننده طبیعی و جذاب باشد. 

از تعداد پیوندهای مرتبط و معقول استفاده کنید. یکی از مزایای پیوند داخلی این است که تجربه کاربر را بهبود می بخشد. پیوندهای آموزنده ای را به کاربر ارائه دهید که واقعاً با محتوای آنها مطابقت دارد و باعث می شود روی آنها کلیک کنند.   

مطمئن شوید که لینک ها خراب نیستند

اطمینان از شکسته نشدن لینک ها به تقویت محتوای شما کمک می کند. هنگام حذف پیوندها، از ردیابی سلامت پیوندهای موجود اطمینان حاصل کنید. این یکی از راهبردهای حذف لینک های داخلی از صفحات کم ارتباط است. برای تاکید بر صفحات مناسب.

آیا می‌خواهید «آب پیوند» را بازیابی کنید و تجربه کاربری را بهبود ببخشید؟ 

سپس نوبت به تعمیر لینک های خراب سایت می رسد. مطمئناً در رتبه بندی شما تأثیر خواهد گذاشت. مهم است که پیوندهای بوکه را با پیوندهای زنده جایگزین کنید. حذف همه پیوندهای نامربوط بسیار مهم است. این می تواند یک کار بسیار پیش پا افتاده باشد، اما ارزش وقت گذاشتن را دارد.

می توانید از ابزارهایی مانند Netpeak Software ،  Ahrefs و Deadlinkchecker برای بررسی لینک های مرده استفاده کنید.

مطمئن شوید که لینک ها خراب نیستند

ناوبری سایت و معماری را در نظر بگیرید

ناوبری سایت و پیوند داخلی دو عنصری هستند که دست به دست هم می دهند. لینک های داخلی معماری سایت و سلسله مراتب وب سایت را تعریف می کنند.

با ایجاد قیف هایی که کاربران را از طریق وب سایت هدایت می کند، انجام می شود. ارائه یک تجربه ناوبری کاربرپسند و خوب بسیار مهم است. نقش برجسته ای در رتبه بندی و افزایش ترافیک دارد. این تأثیر زیادی بر مدت زمان ماندن بینندگان در وب سایت شما خواهد داشت. علاوه بر این، آنها به کاهش نرخ پرش کمک می کنند. 

هنگام ایجاد استراتژی لینک داخلی خود، مرتبط ترین و مفیدترین محتوای سایت خود را در نظر بگیرید. اگر محتوایی از سنگ بنا دارید، پیوندهای داخلی بیشتری به آن اضافه کنید. 

یک جعبه پیوند خواندن توصیه شده ایجاد کنید

افزودن لیستی از مقالات خواندنی توصیه شده یکی از پرکاربردترین تاکتیک ها یا استراتژی ها در لینک سازی داخلی است. این به افزایش رتبه بندی مهم ترین صفحات کمک می کند. 

می‌توانید فهرست پست‌هایی را که بیشترین توجه کاربران را به خود جلب می‌کنند، برجسته کنید. به عنوان مثال به این بخش از وبلاگ ما نگاه کنید.

یک جعبه پیوند خواندن توصیه شده ایجاد کنید

مهمترین صفحه به صورت داخلی از صفحه اصلی پیوند داده شده است. این یک تاکتیک رایج در سئو برای افزایش رتبه است. 

تعداد مناسب پیوند در هر صفحه را اضافه کنید. این یک استراتژی پیوند داخلی مهم است. این نشان می دهد که موتورهای جستجو چگونه محتوا و رتبه شما را مشاهده می کنند. 

وب سایت هایی با محتوای تازه و روشنگر رتبه بهتری کسب می کنند و موتورهای جستجو از آنها به عنوان یک الگوریتم رتبه بندی عالی استفاده می کنند. پر کردن بیش از حد صفحه شما با لینک های نامربوط بر تلاش های سئوی شما تأثیر منفی خواهد گذاشت. 

سئو را در استراتژی محتوای خود ادغام کنید

حفظ اهداف سئو در راس به شما کمک می کند تا استراتژی محتوای خود را تقویت کنید. شما به طور طبیعی محتوایی ایجاد خواهید کرد که برای پیوند داخلی ایده آل است. محتوایی را منتشر کنید که مطابق با نیازهای بیننده شما باشد. سوالات و پیشرفت آنها به سمت قیف را پیش بینی کنید.

محتوایی ایجاد کنید که رتبه شما را افزایش دهد. سپس پیوندهای داخلی را اضافه کنید که از نظر استراتژیک علاقه آنها را جلب می کند. هدف باید ارائه یک تجربه کاربری خوب باشد. 

می توانید از خوشه های موضوعی و صفحات ستونی استفاده کنید. 

خوشه های موضوعی

یک صفحه منبع با همه پیوندها سازماندهی شده ایجاد کنید. روش های مختلفی برای ایجاد صفحات ستونی وجود دارد. آنها برای استراتژی پیوند داخلی اساسی هستند. 

یک راهنمای نهایی ایجاد کنید

یک لیست دستی از پست هایی که می خواهید به آنها پیوند دهید تهیه کنید. همچنین می توانید یک لیست دستی از پیوندهای داخلی ایجاد کنید. پیوند داخلی نقشی اساسی دارد. شما می توانید پست هایی ایجاد کنید که باعث افزایش ترافیک و نتایج بهتر موتورهای جستجو می شود. می‌توانید زمینه‌های بیشتری را از پست‌های با عملکرد خوب که باعث افزایش ترافیک می‌شوند، کاوش کنید. 

ترافیک از پست‌هایی با عملکرد خوب شروع می‌شود، پست‌هایی که در رتبه‌بندی نسبت به سایرین برتری خواهند داشت و پیشرفتی در افزایش ترافیک ایجاد می‌کنند. با افزایش پیوندهای داخلی، مزایای سئو و وب سایت شما را به ارمغان می آورد. 

راهنماهای محتوا می توانند خلاصه های کوتاهی را در یک مقاله کامل ارائه دهند تا همه آنها را با هم پیوند دهند. 

یک راهنمای نهایی ایجاد کنید

چیزهایی که باید قبل از شروع کار بر روی پست راهنمای نهایی خود بررسی کنید.

 1. اطمینان حاصل کنید که موضوع مقاله گسترده است
 2. اطمینان حاصل کنید که فصل را از چندین زاویه پوشش داده اید
 3. به دنبال موضوعی با ترافیک جستجوی بالا بروید
 4. یک تحقیق عمیق انجام دهید
 5. شامل تصاویر/فیلم های جذاب.

لینک های داخلی را برجسته کنید

این یکی از بهترین و مفیدترین استراتژی هایی است که رتبه و ترافیک شما را افزایش می دهد. این نکته دیگری است که بسیار مفید خواهد بود. متن های لنگر توصیفی را برای پیوندهای داخلی خود انتخاب کنید. روی معماری یا سلسله مراتب وب سایت تمرکز کنید.

سعی کنید لینک های داخلی با محتوای مرتبط اضافه کنید. این بخش اصلی استراتژی سئوی قوی شما است. این به افزایش تجربه کاربر کمک می کند. می تواند به شما کمک کند تا در SERP رتبه بالاتری داشته باشید. مقالات قدیمی را با پیوندهای داخلی جدید به روز کنید. همیشه به صفحات با تبدیل بالا پیوند دهید. همیشه از پیوند داخلی به این صفحات اطمینان حاصل کنید. 

لینک های داخلی بخشی از طراحی سایت قوی هستند. هنگامی که به درستی انجام شود، تجربه کاربر را بهبود می بخشد و رتبه بندی را افزایش می دهد. 

به عنوان مثال به این پیوند داخلی برجسته که در Style Factory Productions انجام شده است، نگاهی بیندازید .

تولیدات کارخانه سبک

مطمئن شوید که از انکر تکست های بهینه و ساختار خوب برای وب سایت استفاده می کنید. پیوندهای داخلی را به محتوای مربوطه اضافه کنید تا بهترین استفاده را از آن ببرید. امیدوارم نکات و استراتژی ها به شما کمک کند تا به طور موثر عمل کنید.

برای مطالعه مقاله 5 گرایش برتر بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) 2022 بر روی لینک کلیک کنید

آرش مرادوند

آرش مرادوند حدود 3 سالی هست که در زمینه برنامه نویسی و تولید محتوا و سئو به صورت تخصصی فعالیت می کند و علاقه زیادی به کسب تجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک دارد، آرش یک کارآفرین خستگی ناپذیر است و با انرژی حیرت انگیزی تمام قسمت های ارور وب را توسعه می دهد، آرش به سبک حرفه ای و انحصاری خود زندگی می کند و خط فکری خاصی را همیشه دنبال می کند، او رفتار هایی کاملا متفاوت نسبت به سایر مدیرانی که تا به حال دیده اید دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا