Dockerسیستم عامل

درک محدودیت نرخ Docker Hub

نرخ محدودیت docker hub:در تاریخ 20 نوامبر سال 2020 ، محدودیت نرخ استفاده ناشناس و تأیید شده رایگان از Docker Hub اعمال شد.
کاربران ناشناس و Free Docker Hub در هر شش ساعت به 100 و 200 درخواست کشیدن تصویر کانتینر محدود می شوند.

اگر تحت تأثیر این تغییرات قرار بگیرید ، این پیام خطا را دریافت خواهید کرد:

ERROR: toomanyrequests: Too Many Requests.

یا

You have reached your pull rate limit. You may increase the limit by authenticating and upgrading: https://www.docker.com/increase-rate-limits.


در این موارد شما باید در خواست های pull request (درخواست های کشش) خود را تایید کنید.
برای افزایش محدودیت های میزان ضربان ، می توانید حساب خود را به اشتراک Docker Pro یا Team ارتقا دهید.
به صورت پیش فرض داکر محدودیت نرخ 100 درخواست تصویر کانتینر در هر شش ساعت برای استفاده ناشناس ، و 200 درخواست تصویر کانتینر در هر شش ساعت برای حساب های رایگان Docker را در نظر گرفته است.
درخواستهای تصویر بیش از این محدودیت ها تا پایان شش ساعت رد می شوند.

توجه: حسابهای Docker Pro و Docker Team پنجاه هزار کشش را در یک دوره 24 ساعته از Docker Hub امکان پذیر می کنند.

مراحلی وجود دارد که می توانید برای درک و مدیریت استفاده برای کاربر ناشناس و رایگان از Docker Hub در روند توسعه برنامه خود دنبال کنید:

  1. میزان مصرف Docker Hub خود را درک کنید. شما می توانید از Docker CLI زمان واقعی مصرف خود را بدست آورید.
  2. در صورت لزوم به Pro یا Team ارتقا دهید. یکی از مزایای اصلی افزایش تعداد کشش به 50،000 در یک دوره 24 ساعته از داکر هاب است. برنامه ها از 5 دلار در هر ماه برای هر برنامه نویس شروع می شود ، شما می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید و اشتراک خود را در صفحه قیمت گذاری Docker ارتقا دهید.
  3. میزان استفاده خود را کنترل کرده و متناسب با آن تنظیم کنید. Docker Hub یک پیام هدر را به شما نشان می دهد که مشخص می کند چه زمانی به محدودیت استفاده رسیده اید. هنگامی که مصرف شما بیش از حد مجاز باشد، می توانید روند کار خود را برای کاهش مصرف تنظیم کنید یا به اشتراک Docker Pro یا Docker Team ارتقا دهید.

برای یادگیری ریکپچا ورژن۲ یا ورژن۳ بر روی لینک کلیک کنید

امیرحسین باقری

امیرحسین باقری هستم عاشق برنامه نویسی مخصوصا با python و همینطور طراح قالب و متخصص فرانت اند؛ از دانشی که تو این مدت بدست آوردم میشه به HTML, CSS, Bootstrap, Flexbox, SASS, Python, Django, DRF و هوش مصنوعی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا