Adobe Photoshop

آموزش صفر تا صد فتوشاپ_ابزار pen در فوتوشاپ

چگونه از ابزار pen  در فتوشاپ استفاده کنیم؟

تعداد زیادی ابزار انتخاب در فتوشاپ وجود دارد اما ابزار pen تنها ابزاری است که انتخاب بسیار تمیز و واضحی را بدون خطوط تار و لبه های مات به شما می دهد زیرا ابزار pen از فناوری برداری استفاده میکند.

بنابر این اگر می خواهید شیئی را با لبه های تیز و تمیز برش دهید باید درباره ابزار pen اطلاعاتی داشته باشید.

این تصویر من است و من میخواهم با ابزار pen این عینک آفتابی را با کمک ابزار pen برش دهم.

ابزار pen در فوتوشاپ1
ابزار pen در فوتوشاپ2

بنابراین به نوار ابزار رفته و ابزار pen را انتخاب کنید،انواع مختلفی از ابزار pen وجود دارد که می توانیم ببینیم ، اما در حال حاضر من از اولین ابزار pen استفاده میکنم.

ابزار pen در فوتوشاپ3

هنگامی که شروع به ترسیم میکنید پیشنهاد میکنیم ابزار را از هر نقطه گوشه ای از جسم شروع کنید و نقاط بسیار کمی را کنترل کنید.

ابزار pen در فوتوشاپ4

حالا کلیک کنید و بکشید، میتوانید دسته ای از نقطه کنترل را که در حال حرکت است مشاهده کنید، همانطور که می بینید مسیر را خم میکند. با کمک این دسته میتوانید مسیر را به درستی تنظیم کنید.

ابزار pen در فوتوشاپ5

حالا کلیک کرده و برای نقطه کنترل بعدی بکشید و دسته آن را از این طریق خم کنید تا به درستی تنظیم شود.

در اینجا میتونید ببینید که هنگام ترسیم نقطه کنترل قبلی از خط اصلی خارج می شود. بنابراین برای حل این مشکل فقط کلید alt را بر روی کیبورد خود نگه داشته و بر روی نقطه کنترل قبلی کلیک کنید. این دسته را برمیدارد و به شما این اجازه را میدهد که به درستی تنظیم کنید.

ابزار pen در فوتوشاپ6

مسیر را به همین صورت ادامه دهید.

این پنل path است. در اینجا مسیری را که قبل از مدتی ترسیم کرده اید مشاهده کنید. فقط کافیست بر روی آن دوبار کلیک کنید و آن را ذخیره کنید.

ابزار pen در فوتوشاپ7
ابزار pen در فوتوشاپ8

برای یادگیری صفر تا صد سئو بر روی لینک کلیک کنید

آرش مرادوند

آرش مرادوند حدود 3 سالی هست که در زمینه برنامه نویسی و تولید محتوا و سئو به صورت تخصصی فعالیت می کند و علاقه زیادی به کسب تجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک دارد، آرش یک کارآفرین خستگی ناپذیر است و با انرژی حیرت انگیزی تمام قسمت های ارور وب را توسعه می دهد، آرش به سبک حرفه ای و انحصاری خود زندگی می کند و خط فکری خاصی را همیشه دنبال می کند، او رفتار هایی کاملا متفاوت نسبت به سایر مدیرانی که تا به حال دیده اید دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا