سئو

آموزش صفر تا صد سئو_درک معنای واقعی سئو

درک معنای واقعی سئو

چه چیزی وارد سئو می شود؟

سئو سایت چیست؟برای درک معنای واقعی سئو ، بیایید این تعریف را تجزیه و تحلیل کرده و قسمت ها را بررسی کنیم:

سئو(SEO)

اولین گزینه کیفیت ترافیک: شما می توانیدبا سئو سایت تمام بازدیدکنندگان جهان را به خود جلب کنید ،آنها به سایت شما می آیند زیرا گوگل به آنها می گوید شما در گوگل جستجو میکنین سیب یا appleو گوگل تشخیص میدهد که شرکت appleرا برای شما به نمایش دهد یا میوه سیب در حالی که شما یک کشاورز هستید و دنبال میوه سیب هستید،این میزان بازدید با کیفیت نیست. درعوض شما می خواهید بازدیدکنندگانی را جذب کنید که واقعاً به محصولاتی که شما ارائه می دهید علاقه مند هستند.

مقدار ترافیک: وقتی شما یک محصولی را در صفحه ی موتور جستجوگر جستجو میکنید باعث افزایش بازدید آن محصول می شوید واین بازدید باعث ترافیک بیشتر می شود.

نتایج طبیعی:تبلیغات بخش قابل توجهی از بسیاری از صفحه ی موتور های جستجوگر ها را تشکیل می دهد.ترافیک طبیعی،ترافیکی است که مجبور به پرداخت آن نیستید.

در مقاله سئو چیست شما می توانید با سئو و مفاهیم آن آشنا شوید.پیشنهاد میکنیم حتما این مقاله را مطالعه نمایید.

آرش مرادوند

آرش مرادوند حدود 3 سالی هست که در زمینه برنامه نویسی و تولید محتوا و سئو به صورت تخصصی فعالیت می کند و علاقه زیادی به کسب تجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک دارد، آرش یک کارآفرین خستگی ناپذیر است و با انرژی حیرت انگیزی تمام قسمت های ارور وب را توسعه می دهد، آرش به سبک حرفه ای و انحصاری خود زندگی می کند و خط فکری خاصی را همیشه دنبال می کند، او رفتار هایی کاملا متفاوت نسبت به سایر مدیرانی که تا به حال دیده اید دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا