wordpress

آمار و اطلاعات جالب وردپرس (2021)

آمار و اطلاعات وردپرس

وردپرس از زمانی که برای اولین بار در سال 2003 راه اندازی شد مطمئناً راه زیادی را طی کرده است همچنین آمار وردپرس که به تعریف این ابزار نرم افزاری قدرتمند کمک می کند.

نسخه ی نمایشی رایگان را امتحان کنید

محبوب ترین و پرکاربردترین سیستم مدیریت محتوا در جهان اکنون 40.0 درصد از همه وب سایت های موجود در اینترنت را در اختیار دارد ، اما تعداد کمی از افراد خارج از جامعه وفادارترین کاربران وردپرس داستان نحوه شروع آن را می دانند.

آمار وردپرس 2020

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است که 34 درصد از تمام وب سایت های موجود در اینترنت را تغذیه می کند. علاوه بر آن:

وردپرس 60.8 درصد سهم بازار را در بازار CMS دارد
وردپرس 14.7 درصد از وب سایت های برتر جهان را در اختیار دارد
500+ سایت هر روز با استفاده از وردپرس ساخته می شود در حالی که فقط 60-80 در روز در بستری مانند Shopify و Squarespace ساخته می شود
افزونه WordPress افزونه دارای 55000+ افزونه است
ووکامرس 22 درصد از 1 میلیون سایت برتر تجارت الکترونیک جهان را در اختیار دارد

داستان وردپرس

وردپرس در ابتدا توسط مت مولن وگ و مایک لیتل ایجاد و توسعه یافت ، هنگامی که نرم افزار وبلاگ موجود b2/cafelog توسط توسعه دهندگان متوقف شد ، به فعالیت ادامه دادند.

هم برای مولن وگ و هم برای لیتل واضح بود که نیاز به یک سیستم چاپ شخصی شیک تر وجود دارد. اگرچه وردپرس در ابتدا مبتنی بر b2/cafelog بود ، هر دو Mullenweg و Little – و بسیاری از مشارکت کنندگان منبع باز دیگر! – از آن زمان پیشرفتهای قابل توجهی در وردپرس ایجاد کرده و آن را از b2/cafelog منحصر به فرد جدا کرده است.

وردپرس بر اساس PHP و MySQL ساخته شده است و دارای مجوز تحت GPLv2 است ، به این معنی که استفاده و اصلاح آن برای هر کسی رایگان است. برآورد می شود که مجموع تلاش های مشترک برای توسعه وردپرس 151 سال طول کشیده است و هزینه آن بیش از 8 میلیون دلار برآورد شده است.


آمار نسخه وردپرس (با تمرکز بر گوتنبرگ)
آمار وردپرس خودکار
آمار افزونه های وردپرس
آمار تم وردپرس
آمار امنیت وردپرس
آمار انجمن وردپرس
کسب درآمد با آمار وردپرس

WordPress.com در مقابل WordPress.org تفاوت چیست؟

اصطلاح “وردپرس” غالباً به طور متناوب هنگام اشاره به دو نوع نرم افزار مورد استفاده قرار می گیرد. با این وجود ، تفاوت های قابل توجهی بین WordPress.com و WordPress.org وجود دارد که می خواهید قبل از انتخاب بستر ایده آل برای پروژه خود بدانید.

WordPress.org یک سیستم مدیریت محتوای منبع باز است که در این مقاله به آن اشاره می کنیم ، در حالی که WordPress.com دیگر پلت فرم وبلاگ نویسی محبوب با قابلیت های اساسی است که می توان به صورت رایگان به آن دسترسی پیدا کرد.

در حالی که WordPress.com از نرم افزار اصلی WordPress.org استفاده می کند ، شباهت های آنها در اینجا به پایان می رسد.

WordPress.com کاملاً انتفاعی است ، در حالی که WordPress.org چنین نیست. با برنامه های WordPress.com ، کاربران می توانند وردپرس را از جنبه های فنی اجرای وب سایت – از جمله نصب موضوعات و افزونه ها و مسیریابی نام دامنه به وبلاگ شما – انتخاب کنند.

با این حال ، WordPress.com به اندازه WordPress.org قابل تنظیم و انعطاف پذیر نیست ، جایی که شما باید همه چیز را خودتان مراقب باشید (از جمله یافتن میزبان وب و نصب نرم افزار وردپرس). اما این آزادی بهایی دارد ، زیرا این بدان معناست که شما همچنین باید به جنبه های کمتر سرگرم کننده داشتن یک وب سایت ، مانند عیب یابی تعمیر و نگهداری سایت ، در صورت آفلاین شدن وب سایت خود ، اهمیت دهید.

با درک اساسی تفاوت بین این دو سیستم عامل وردپرس ، بیایید برخی از جالب ترین آمارهای وردپرس را که از استفاده از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوا (CMS) پشتیبانی می کند ، بررسی کنیم.
اطلاعات بیشتر درباره این نوشتار مبدأبرای اطلاعات ترجمه بیشتر، نوشتار مبدأ لازم است
ارسال بازخورد
پانل‌های کناری
سابقه
ذخیره‌شده‌ها
مشارکت

آمار استفاده از وردپرس


آمارهای زیر وردپرس بر سهم بازار وردپرس و سایر آمار استفاده متمرکز است.

وردپرس در حال حاضر 40.0٪ از وب سایت ها را در اختیار دارد و 40.0٪ سهم آن در بازار CMS است.

وردپرس علاوه بر اینکه پرکاربردترین CMS است ، سریع ترین رشد را نیز دارد. از بین 10 میلیون وب سایت برتر آنلاین ، بیش از 500 سایت که هر روز ساخته می شوند توسط WordPress پشتیبانی می شوند (در مقابل 60-80/روز که بر روی سیستم عامل های مدیریت شده مانند Shopify یا Squarespace ساخته می شوند).

علاوه بر این ، وردپرس 14.7 درصد از وب سایت های برتر جهان را در اختیار دارد.

برترین وب سایت های جهان با استفاده از وردپرس

این وب سایت های برتر شامل نیویورک تایمز ، Spotify ، TechCrunch ، وب سایت کاخ سفید ، BBC America و حتی اتاق خبر فیس بوک است! این واقعیت که وردپرس می تواند برای همه این موجودیت های مختلف به خوبی کار کند ، گواه انعطاف پذیری آن است. وردپرس می تواند به عنوان پشتیبان بسیاری از انواع وب سایت ها از جمله وبلاگ های شخصی ، وب سایت های خبری ، نمونه کارها و وب سایت های تجارت الکترونیک عمل کند.

در هر ثانیه حدود 17 پست وبلاگ در وردپرس منتشر می شود ، و اگر تا به حال به محبوبیت وردپرس شک کردید ، بدانید که 37 میلیون جستجوی جهانی برای عبارت “وردپرس” به صورت ماهانه انجام می شود. علاوه بر این ، داده های فعالیت وردپرس در زمان واقعی نشان می دهد که هر ماه ، بیش از 409 میلیون نفر بیش از 20 میلیارد صفحه وردپرس را مشاهده می کنند ، با بیش از 70 میلیون پست جدید و 77 میلیون نظر جدید.

آمار نسخه وردپرس (با تمرکز بر گوتنبرگ)


آمار زیر وردپرس بر نحوه تغییر وردپرس در طول زمان تمرکز دارد.

در زمان انتشار ، وردپرس بر روی نسخه 5.2 اجرا می شود و بیش از 20 درصد از کاربران به نسخه فعلی وردپرس به روز شده اند. بیش از 16 میلیون بار بارگیری شده است.

با این حال ، تقریباً یک چهارم کاربران هنوز از نسخه 4.9 استفاده می کنند.

دلیل عدم به روزرسانی برای بسیاری از کاربران ممکن است ربطی به گوتنبرگ داشته باشد ، ویرایشگر جدید مبتنی بر بلوک که در وردپرس 5.0 معرفی شد.

گوتنبرگ بزرگترین تغییر را در ویرایشگر بصری وردپرس از ابتدای این سیستم مدیریت محتوا ایجاد کرد

از زمان آزادی گوتنبرگ ، موارد زیر وجود دارد:

بیش از 19 میلیون تاسیسات فعال گوتنبرگ.
24 میلیون پست نوشته شده با گوتنبرگ (توجه داشته باشید که این آمار به طور خاص از Jetpack در پست های وبلاگی که با استفاده از گوتنبرگ ایجاد شده اند گزارش می شود ، به این معنی که احتمالاً تعداد کامل را نشان نمی دهند) ، با 157،000+ پست روزانه با گوتنبرگ.
محبوب ترین بلوک گوتنبرگ بلوک پاراگراف است که در 60٪ موارد استفاده مردم از گوتنبرگ استفاده می شود. WooCommerce Blocks یک افزونه است که منحصراً برای سایتهای مستقر در گوتنبرگ توسعه یافته و بیش از 170،000 سایت از آن استفاده می کنند (تا آوریل 2019 ؛ گوتنبرگ در دسامبر 2018 منتشر شد).

به غیر از گوتنبرگ ، ارتقاء عمده وردپرس هر 152 روز منتشر می شود و هر نسخه به نام یک نوازنده جاز نامگذاری شده است. این به این دلیل است که طبق نقشه راه رسمی وردپرس ، “توسعه دهندگان اصلی وردپرس عاشق موسیقی جاز هستند”.

وردپرس به 72 زبان موجود است و 71 درصد از سایت های وردپرس زبان انگلیسی را به عنوان زبان اصلی تنظیم کرده اند

آمار وردپرس خودکار


آمارهای زیر وردپرس با Automattic مرتبط است – اغلب به عنوان شرکت پشت وردپرس نامیده می شود ، اما این موارد را کمی ساده می کند. صادقانه بگویم ، وردپرس به طور مداوم به لطف کار بسیاری از مشارکت کنندگان منبع باز که لزوماً برای زمان صرف شده در این پروژه غرامت دریافت نمی کنند ، بهبود می یابد.

علاوه بر مشارکت خود در CMS وردپرس ، Automattic همچنین با تعدادی پروژه که بر اکوسیستم وردپرس تأثیر می گذارد مشارکت دارد ، از جمله Jetpack ، WooCommerce ، Simplenote ، Akismet و Gravatar.

تا ماه می 2014 ، Automattic 1.16 میلیارد دلار ارزش داشت. در حال حاضر 873 نفر از راه دور از سراسر جهان کار می کنند. فرهنگ کار از راه دور در این شرکت بسیار قوی است به طوری که مردم دیگر از حضور در دفتر آن در سان فرانسیسکو جلوگیری کردند و Automattic آن را تعطیل کرد.

در زمینه کار از راه دور ، یکی از جدیدترین پروژه های Automattic Happy Schedule است ، اولین مورد از مجموعه ابزارهایی به نام “Happy Tools” – که برای کمک به تیم های دور ساخته شده است.

آمار افزونه های وردپرس


این آمار وردپرس بر افزونه ها تمرکز دارد. افزونه ها قابلیت های اصلی CMS وردپرس را گسترش می دهند تا به کاربران کمک کند تا آن را برای نیازهای منحصر به فرد خود شخصی سازی کنند. بسیاری از گزینه های افزونه رایگان و پولی در بازار موجود است که به شما این امکان را می دهد تا تغییراتی در بودجه خود در وردپرس ایجاد کنید.

در زمان انتشار ، بیش از 55000 افزونه در فهرست افزونه های وردپرس وجود دارد که روزانه گزینه های جدیدی به آن اضافه می شود. با در نظر گرفتن همه موارد موجود در فهرست افزونه های وردپرس ، این افزونه ها تا به امروز بیش از 1 میلیارد بارگیری دریافت کرده اند!

3 never هرگز به روز نشده است.
فقط 30 افزونه منتشر شده در سه سال گذشته دارای 100000+ نصب هستند. افزونه نصب شده کلاسیک ویرایشگر است ، با بیش از 4 میلیون نصب فعال (این تعداد قطعاً با پذیرش آهسته گوتنبرگ ارتباط دارد). در رتبه دوم Elementor Page Builder با بیش از 2 میلیون نصب فعال قرار دارد.
حدود 57 درصد افزونه ها هرگز رتبه بندی نشده اند (هیچ نظری ندارند).
76 درصد افزونه ها دارای پیوند صفحه اصلی هستند.
47 درصد افزونه ها دارای دکمه اهدا هستند.

محبوب ترین و بهترین افزونه های وردپرس در تمام دوران عبارتند از:

Yoast SEO:

برای کسانی که از سایت وردپرس خود به عنوان وبلاگ استفاده می کنند ضروری است ، زیرا به شما کمک می کند تا نمره کلی SEO را برای محتوای خود بهبود بخشید. Yoast SEO در حال حاضر بیش از 176 میلیون بارگیری دارد.

Akismet:

افزونه ای است که توسط Automattic برای مسدود کردن نظرات هرزنامه ساخته شده است. Akismet در حال حاضر بیش از 133 میلیون بارگیری دارد ، احتمالاً به این دلیل که حدود 5 میلیون قطعه هرزنامه را در ساعت می گیرد!

Jetpack:

یکی دیگر از محصولات Automattic ، Jetpack به شما در بازاریابی ، طراحی و امنیت کمک می کند. Jetpack تقریباً 120 میلیون بارگیری دارد.

Wordfence Security:

با بیش از 121 میلیون بارگیری ، این افزونه با افزودن فایروال به آن از سایت شما محافظت می کند. Wordfence همچنین یک شرکت عالی است که می توانید در مورد آخرین تهدیدات امنیتی وردپرس به روزرسانی کنید.

فرم تماس :

این افزونه به شما امکان می دهد فرم های تماس ساده ای برای سایت خود ایجاد کنید. این برنامه برای جلوگیری از هرزنامه با Akismet ادغام می شود و بیش از 112 میلیون بارگیری دارد.
علاوه بر این گزینه های freemium ، Visual Composer و Slider Revolution یکی از پرفروش ترین افزونه های پولی هستند. این ممکن است ربطی به این داشته باشد که بسته بندی شده با بسیاری از موضوعات موجود در Envato Market عرضه می شود.

صحبت از Envato Market ، CodeCanyon بخش افزونه های این شرکت است. در CodeCanyon ، بیش از 6000 افزونه برتر برای فروش وجود دارد. 80 درصد جستجوها در CodeCanyon بر عملکرد تمرکز می کنند ، به این معنی که افراد به طور خاص افزونه هایی را جستجو می کنند که لغزنده ها ، تقویم ها ، فرم ها و غیره را فعال می کند.

آمار ووکامرس


یکی دیگر از افزونه های محبوب وردپرس WooCommerce است که قابلیت تجارت الکترونیک را به وب سایت وردپرس شما اضافه می کند. بیش از 70 میلیون فروشگاه تجارت الکترونیک در وردپرس و 22 درصد از 1 میلیون سایت برتر با استفاده از فناوری های تجارت الکترونیک قدرت دارد.

مانند وردپرس ، استفاده از WooCommerce نیز رایگان است ، اما اگر می خواهید از 300+ افزونه WooCommerce که قابلیت های اضافی را ارائه می دهند ، مانند نمونه های مختلف محصولات و قابلیت فروش اشتراک استفاده کنید ، باید هزینه پرداخت کنید.

یک چالش جدید در بازار تجارت الکترونیک وردپرس برای مقابله با WooCommerce و Shopify ، BigCommerce است که اخیراً راه حل تجارت بدون سر وردپرس را راه اندازی کرده است (حتماً بخوانید: معرفی ساخت وب سایت با گتسبی و وردپرس). در زمان انتشار ، افزونه BigCommerce WordPress دارای 600+ نصب فعال است و روزانه در حال افزایش است.

آمار تم وردپرس


این آمار وردپرس بر تم های وردپرس یا مجموعه ای از قالب ها و شیوه نامه ها که ظاهر و نمایش یک سایت وردپرس را مشخص می کند ، متمرکز است.

مانند افزونه ها ، تم های رایگان و پولی نیز موجود است. اکثر تم های وردپرس از ویرایشگرهایی که می بینید پشتیبانی می کند (WYSIWYG) ، که به کاربران کمک می کند تغییرات را هنگام پیکربندی آنها به صورت زنده مشاهده کنند. این قابلیت به وردپرس معرفی شد و توسط Shane Melaugh و Paul McCarthy ایجاد شد.

اگر به تازگی شروع به کار کرده اید یا نیازهای ساده ای دارید ، می توانید بسیاری از تم های وردپرس را به صورت رایگان در فهرست قالب وردپرس بارگیری کنید ، که هر سال تم های پیش فرض رایگان را منتشر می کند ، با یک عنوان ساده که نشان دهنده سال انتشار است (یعنی “بیست و بیست” ) اولین تم های پیش فرض وردپرس به سادگی با عنوان “WordPress Classic” و “Default” (یا Kubrick) شناخته می شد.

اگر بودجه تم های برتر (پولی) را دارید ، برخی از محبوب ترین وب سایت هایی که می توانید گزینه ها را جستجو کنید شامل Envato Market (که قبلاً به عنوان ThemeForest شناخته می شد) هستند.

صحبت از Envato Market ، ده ها طراح در این بازار هستند که بیش از 1 میلیون دلار تم فروخته اند. در حقیقت ، هر 5 ثانیه یک کالا در بازار Envato فروخته می شود. علاوه بر این ، بیش از 11000 موضوع در بازار Envato وجود دارد که 70 درصد جستجوها حول موضوعات طاقچه انجام شده است.

ما مانند شما وردپرس را دوست داریم. به همین دلیل ما از بزرگترین پشته فناوری بهینه شده برای وردپرس استفاده می کنیم! برنامه های میزبانی ما را بررسی کنید

Avada:

موضوعی پاسخگو و چند منظوره با بیش از 500،000 فروش.

X:

تم فوق العاده سریع با بیش از 200،000 بارگیری.

Enfold:

یکی دیگر از تم های چند منظوره با بیش از 181،000 بارگیری.
93 sales از فروش در Envato Market برای موضوعات پاسخگو است و متوسط هزینه یک موضوع (صرف نظر از بازار) 59 دلار است.

اگر هنگام طراحی قالب وردپرس خود به راحتی خسته می شوید یا توسعه دهنده وب سایت هستید که به چندین گزینه مختلف تم نیاز دارد ، متوسط عضویت در تم (برای شرکت هایی مانند TeslaThemes یا Themes Kingdom) هزینه سالانه 145 دلار برای دسترسی دریافت می کند.

وقتی صحبت از تم های وردپرس می شود ، Divi (6)) ، Avada (4)) و Genesis Framework (7)) محبوب ترین تم ها در تمام دوران هستند.

اگر تصمیم دارید طراحی وب سایت وردپرس کاملاً سفارشی را انجام دهید ، انتظار دارید بین 500 دلار+ تا 52،800 دلار+ هزینه کنید.

آمار امنیت وردپرس


این آمار وردپرس مربوط به امنیت کلی وردپرس است.

وردپرس به طور کلی امن تلقی می شود ، اما بدون نقص داده ها نیز سهمی ندارد. از آنجا که این سیستم عامل بزرگترین و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا است ، بیشترین احتمال هک شدن را نیز دارد (بخوانید: وردپرس هک شد: وقتی سایت شما دچار مشکل می شود و جلوگیری از تقلب در تجارت الکترونیک چه کاری باید انجام دهید).

Sucuri ، یک افزونه امنیتی ، گزارش می دهد 90 درصد از درخواست های پاکسازی آن در سال 2018 از وردپرس بوده است.

شایع ترین عفونت های بدافزار وردپرس درهای پشتی ، بارگیری از طریق درایو ، هک های دارویی ، تغییر مسیرهای مخرب و رمزهای سرقت شده است.

بر اساس منابع مختلف:

41 درصد از حملات وردپرس به دلیل آسیب پذیری در بستر میزبانی وردپرس ایجاد می شود.
52 درصد آسیب پذیری های وردپرس مربوط به افزونه های وردپرس است.
84 درصد از همه آسیب پذیری های امنیتی در اینترنت نتیجه اسکریپت نویسی بین سایت یا حملات XSS است.
39 درصد آسیب پذیری های وردپرس به دلیل اسکریپت نویسی بین سایت (XSS) ، 37 درصد ناشی از سوء استفاده از هسته وردپرس و 11 درصد حملات ناشی از تم های وردپرس است.
44 درصد از هک ها ناشی از سایت های قدیمی وردپرس بوده است.
بزرگترین نفوذ داده به وردپرس در سال 2011 رخ داد ، زمانی که 18 میلیون کاربر به دلیل حمله به خطر افتادند.

یکی دیگر از بزرگترین نقض داده ها در وردپرس ، نشت اسناد پاناما در سال 2016 بود که 2.6 ترابایت داده ، 11.5 میلیون سند و 4.8 میلیون ایمیل را تحت تأثیر قرار داد. دلیل؟ وب سایتی که آخرین نسخه افزونه Slider Revolution را اجرا نمی کرد!

افزونه iThemes Security تا کنون بیشترین نقض امنیتی را داشته است.

برای جلوگیری از نقض داده ها مانند موارد فوق در این لیست از آمار وردپرس ، برای کاربران مهم است که هسته ، افزونه ها و موضوعات وردپرس خود را به طور مداوم به روز نگه دارند.

آمار انجمن وردپرس


جامعه وردپرس متنوع است ، متشکل از افرادی است که سنین ، نژادها ، پیشینه ها و مجموعه مهارت های مختلفی را نشان می دهند – که توسط عشق متقابل آنها به نرم افزار گردآوری شده است. عموماً انجمن وردپرس به عنوان مفید و دوستانه شناخته می شود ، زیرا بسیاری از افراد در به روزرسانی نرم افزار مشارکت می کنند و با سازماندهی رویدادهای رایگان مشارکت می کنند تا به مردم کمک کنند در مورد نحوه استفاده از وردپرس اطلاعات بیشتری کسب کنند.

WordCamps یک رویداد غیر انتفاعی است که توسط داوطلبان در سراسر جهان برگزار می شود. رویدادهای WordCamp می تواند نمایانگر شهرها ، مناطق و یا حتی کشورها باشد. با توجه به افزایش تقاضا در مناطقی که هنوز WordCamp مستقر ندارند ، مکانهای جدیدی به طور منظم اضافه می شوند تا اعضای جامعه برای انجام مسئولیت سازماندهی رویدادها قدم بردارند.

اولین WordCamp در سال 2006 توسط مت مولن وگ در سان فرانسیسکو برگزار شد. تا زمان انتشار این مقاله ، 990 وردکامپ در 73 شهر ، در 65 کشور و 6 قاره وجود داشته است.

هدف رویدادهای WordCamp این است که تا آنجا که ممکن است برای همه شرکت کنندگان در دسترس باشد ، بلیط ها به مدت 40 روز تا 40 دلار فروخته می شوند. این هزینه ها هزینه های لجستیک را پوشش می دهد ، مانند استفاده از یک مکان خاص – بلندگوها پرداخت نمی شوند. حامیان مالی جهانی و محلی به یارانه هزینه بلیط ها کمک می کنند تا حضور مقرون به صرفه باشد.

اگر رویداد WordCamp را که امیدوار بودید شرکت کنید از دست داده اید ، توجه داشته باشید که می توانید تکرار گفتگوها را در WordPress.tv تماشا کنید.

WordCamps از ملاقات های وردپرس ، که گردهمایی های کوچکتر و صمیمی تر وردپرس هستند ، متولد شد. یک حساب رسمی برای ملاقات های وردپرس در Meetup.com وجود دارد که دارای بیش از 740 گروه ملاقات مرتبط و بیش از 370،900+ عضو است.

علاوه بر WordCamps ، برخی از محبوب ترین رویدادهای وردپرس عبارتند از:

WPCampus
WooConf
مطبوعات مطبوعاتی

کسب درآمد با آمار وردپرس


راه های مختلفی برای کسب درآمد با وردپرس وجود دارد و می تواند بسیار پردرآمد باشد. یک چهارم کاربران وردپرس از طریق CMS به صورت تمام وقت زندگی می کنند.

برخی از راه های کسب درآمد در وردپرس عبارتند از:

توسعه دهنده/طراح وردپرس ، افزونه/ایجاد کننده موضوع/توسعه دهنده ، شرکت میزبانی ، متخصص SEO (یا نمایندگی) و راه اندازی سرویس نگهداری وردپرس.
نیمی از سازندگان تم وردپرس در Envato Market حداقل 1000 دلار در ماه درآمد داشته اند و 5 درصد آنها 10،000 دلار+ در ماه درآمد دارند. کمتر از 4 of از تم های موجود در Envato Market کمتر از 1000 دلار درآمد داشته اند.
هزینه توسعه دهندگان وردپرس بین 20 تا 100 دلار در ساعت است (پایین ترین طیف شامل افرادی از کشورهایی است که هزینه زندگی آنها کمتر است)

خلاصه


وردپرس که در سال 2003 راه اندازی شد ، اکنون بیش از 15 سال سن دارد. تغییرات زیادی از ابتدای راه اندازی آن آغاز شده است ، اما عملکرد اصلی این پلتفرم – برای توانمندسازی کاربران در ایجاد وبلاگ توسط خودشان – همیشه از ویژگی های این ابزار خواهد بود. همچنین با گذشت زمان تکامل یافته است و در حال حاضر توسط انواع مختلف شرکت ها ، از Enterprise تا Fortune 500 استفاده می شود.

آیا آمار خاصی از وردپرس وجود داشت که امیدوار بودید در این مقاله به آن بپردازیم اما نکرده اید؟ نظرات خود را درKinsta توییت کنید و موارد دلخواه خود را به اشتراک بگذاریم!

صرفه جویی در وقت ، هزینه ها و افزایش حداکثر عملکرد سایت با:

کمک فوری از متخصصان میزبانی وردپرس ، 24/7.
ادغام Cloudflare Enterprise.
مخاطبان جهانی با 28 مرکز داده در سراسر جهان تماس می گیرند.
بهینه سازی با نظارت بر عملکرد برنامه داخلی ما.
همه اینها و موارد دیگر ، در یک برنامه بدون قرارداد بلند مدت ، مهاجرت های کمک شده و 30 روز ضمانت بازگشت پول. برنامه های ما را بررسی کنید یا با فروشندگان صحبت کنید تا برنامه مناسب شما را بیابید.
برای مطالعه مقاله وردپرس چیست؟مراحل نصب وردپرس و مراحل راه اندازی وردپرس بر روی لینک کلیک کنید.

طاها رنجبر

طاها رنجبر هستم متولد اردیبهشت 1378 شهر تبریز کارشناس ارشد مهندسی شیمی (درحال تحصیل) علاقه مند به زبان های برنامه نویسی

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا